Czarnek po zmianach

Życzenia na nowy rok szkolny 2022/2023

Szanowne Dzieci, Młodzieży szkolna, Rodzice, i Nauczyciele,

Wszystkim Wam życzymy normalnego roku szkolnego, bez konieczności przyswajania pseudowiedzy z podręcznika (s)HiT-u, bez konieczności uczenia się przekłamanej i spaczonej relacji historycznej, bez konieczności doświadczania katolickiej indoktrynacji w szkołach przez pseudonauczycieli „katechetów” i smutnych panów w sutannach.

Życzymy Wam nauczycieli oddanych nauce, wiedzy i kulturze szerzenia oświaty, którzy traktują swoją pracę z pasją i potrafią się nią dzielić. Życzymy Wam ogrzanych klas lekcyjnych w zimie i zawsze ciepłego obiadu. I żebyście nigdy nie musieli robić zadań domowych przy świeczce.

Drodzy Nauczyciele, szanujcie nasze dzieci i młodzież. Rozpalajcie w nich głód wiedzy, uczcie szacunku i empatii do każdego człowieka, bez względu na jego płeć, orientację, kolor skóry, pochodzenie. Waszym zadaniem jest wychować i nauczyć nowe pokolenia inteligentnego i otwartego społeczeństwa. Te dzieci i ta młodzież będzie nowym fundamentem tego kraju i tego narodu.

Wierzymy, że Wasz trud, zaangażowanie i praca zostanie w końcu dostrzeżona, godnie uszanowana i doceniona w aspekcie materialnym. Macie pełne prawo do godnej pracy i godnej płacy.

Wszystkim bez wyjątku życzymy, aby następny rok szkolny rozpoczął się już w nowej normalnej, demokratycznej Polsce, bez pis-u i ministra Czarnka.

Trzymajcie się !!!

Członkowie, działacze i sympatycy Nowej Demokracji TAK

 

foto: plik źródłowy www.gov.pl

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Scroll to Top
Przewiń do góry