Folwark zwierzecy w iext121663222

Polska liderem Europy

Polska odnotowała (prawie) największy zjazd PKB na świecie, kwartał do kwartału. Jeszcze nie ma oficjalnych danych z Ukrainy, więc póki co jesteśmy „liderem” Europy. W globalnym rankingu wyprzedza nas tylko Malezja. Tak czy siak miejsce na pudle mamy zagwarantowane.

Jako naród zaciągnęliśmy hamulec ręczny, który skutecznie zatrzymał naszą gospodarkę. O 2,4%, w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

A tymczasem twardy elektorat pisu bawi się w najlepsze, polując na Tuska, szczując na opozycję i ogłaszając już wygrane wybory na jesieni 2023. Medialną papkę skutecznie pompuje TVP i media zależne.

Co się jeszcze musi wydarzyć, żeby naród się obudził z tej pisowskiej hipnozy?

Czym i jak trzeba wami wstrząsnąć, zwolennicy pisu, żeby was obudzić z tego transu?

Nie przemawiają do was argumenty, że piekarni, w której kupujecie chleb za chwilę już nie będzie.

Nie dociera do was, co wie już pół Polski, że obecny rząd stacza ten kraj w gospodarczą i polityczną przepaść, mając tylko dwa cele – jak najwięcej ukraść i „po trupach” utrzymać się u władzy. Każdy nowy dzień  potwierdza to nową „aferą”.

Nie przeszkadzają wam jawne kłamstwa i sprzeczności w relacji narracja – rzeczywistość.

Jak ohydne i okropne rzeczy muszą się wydarzyć na antenie TVP, żebyście przełączyli kanał na wiarygodne informacje? Bo najwyraźniej nie przeszkadzają wam księża z „pokusami”, katofaszyści w Płocku, wille Czarnka, przewały Orlenu i inne machloje tego rządu i jego politycznego zaplecza?

Przecież oni nie kradną dla was, nic wam z tego nie spłynie.

Wyborco pisu !!!

Jeżeli chcesz być biedny i głodny – bądź, twoje prawo.

Jeżeli chcesz mieć upolitycznioną policję, która będzie cię podsłuchiwać, inwigilować twoje sprawy i łupić cię mandatami – chcij, skoro lubisz taki ekshibicjonizm.

Jeżeli chcesz chodzić do świątyni, w której przestępca seksualny będzie cię „nauczał” moralności – chodź, skoro jest to zgodne z twoim sumieniem.

Jeżeli chcesz mieć ograniczony dostęp do upadłej służby zdrowia i braku nowoczesnych leków – miej, skoro umiesz się sam wyleczyć ziołami i modlitwą.

Pamiętaj!

Twój wybór decyduje o losie wszystkich Polaków i autorytarnie narzuca nam wszystkie twoje „lubię”, „chcę” i „nienawidzę”.

Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe” – głosując na pis – wybierasz porażkę Polski jako bytu administracyjnego, staczającego się w przepaść gospodarczą i polityczną anihilację.

Od 2015 roku mamy nieprzerwany proces rozbioru Polski.

Za chwilę, dzięki wam – wyborcy pisu – Polski

już nie będzie wcale.

 

foto: empik.com

PS. Fotografia do tego wpisu jest tak złej jakości, jak złej jakości jest obecny rząd. Do Dudy!!!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Scroll to Top
Przewiń do góry