Katastrofa w smoleńsku

Kłamstwo smoleńskie – obywatelska inicjatywa ustawodawcza

Systematycznie od blisko 12 lat opinia publiczna w Polsce i na świecie jest atakowana i bulwersowana fałszywymi informacjami, że 10.04.2010 roku w Smoleńsku doszło do zamachu.

Prawdziwą przyczyną wypadku prezydenckiego samolotu była buta i zaprzaństwo ówczesnego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Ta katastrofa lotnicza była prawdopodobnie spowodowana wywarciem presji ówczesnego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na pilotów do lądowania wbrew procedurom i w złych warunkach atmosferycznych.

Wiele osób zaburzonych, przez lata systematycznie i publicznie twierdzi, odwołując się do wypadku rządowego Tu 154, jako do katastrofy wywołanej na skutek zamachu z udziałem osób trzecich i/lub z użyciem materiałów wybuchowych. I wykorzystuje tę fałszywą narrację do realizacji swoich podłych politycznych celów, matactwa opinii publicznej, defraudacji państwowych środków – w komisjach sejmowych, miesięcznicach i rocznicach wypadku, oraz do wykonywania czynności prawnie wątpliwych i wbrew woli większości rodzin ofiar, w tym ekshumacji zwłok i bezczeszczenia grobów, w celu rzekomego dowiedzenia tych fałszywych teorii o zamachu.

Katastrofa ta, będąca wypadkiem, w ustach tych zaburzonych osób stała się orężem do dzielenia społeczeństwa w Polsce i budowania fałszywego mitu byłego Prezydenta Kaczyńskiego jako męczennika. To wszystko odbywa się bez zgody większości rodzin ofiar, które utraciły życie na skutek błędnych decyzji Lecha Kaczyńskiego.

O cynicznym politycznym wykorzystaniu tej fałszywej narracji, bardzo zgrabnie i w swoim charakterystycznym stylu pisze na swoim blogu jeden z koordynatorów Nowej Demokracji TAK – płk Adam Mazguła. Zachęcamy do tej ciekawej lektury.

Biorąc powyższe pod uwagę, uważamy, że niezbędne jest wprowadzenie regulacji prawnych określających konsekwencje fałszywego świadectwa o tym wypadku. Dlatego też występujemy z obywatelską inicjatywą ustawodawczą i wzywamy do zbierania podpisów pod projektem regulującym kwestie kłamstwa smoleńskiego.

Poniżej znajdziecie Państwo projekt zmiany ustawy oraz kartę do zbierania podpisów poparcia tej inicjatywy. Zapraszamy i zachęcamy do aktywności obywatelskiej i politycznej – nasi koordynatorzy chętnie Państwu pomogą.

NDTAK – projekt ustawy obywatelskiej KŁAMSTWO SMOLEŃSKIE

NDTAK – podpisy kłamstwo smoleńskie

Podpisane karty można składać na ręce koordynatorów Nowej Demokracji TAK, lub przesłać listem na adres:

Nowa Demokracja Tak
Skrytka Pocztowa nr 31
43-190 Mikołów

 

foto: wikipedia.org

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Scroll to Top
Przewiń do góry