Anadolujet boeing 737 800 in fra tc jhi

Już czas na kordon sanitarny!

W ciągu ostatnich dni w mediach wirtualnych i społecznościowych przewijała się informacja i dyskusja, że mieszkańcy Obwodu Kaliningradzkiego mają „zepsuty sezon urlopowy”, bo Polska i Litwa nie wydaje wiz obywatelom Federacji Rosyjskiej. Przez co nie mogą oni swobodnie przemieszczać się środkami transportu do portów lotniczych, które oferują międzynarodowe połączenia lotnicze. I to popsuło im sezon urlopowy, a gubernator okręgu Anton Alichanow w desperacji szuka alternatywnych rozwiązań i walczy o połączenia portu lotniczego Kaliningrad – Chrabrowo z Turcją. Według informacji udostępnionych przez rosyjskie media, udało się nawiązać współpracę ze spółką AnadoluJet, która jest częścią Turkish Airlines. Samoloty mają latać pełne.

Czy uważacie Państwo, że Rosjanom należy się urlop w Turcji lub w Grecji?

My, Nowa Demokracja Tak, stoimy na stanowisku, że nie. I proponujemy proste, zgodne z obowiązującym prawem rozwiązanie, które uniemożliwi obywatelom Federacji Rosyjskiej swobodę podróżowania po świecie.

  1. Należy uznać tereny dawnych Prus Wschodnich (Obwód Kaliningradzki), Karelię, Wyspy Kurylskie, Abchazję, Osetię, Krym, Naddniestrze i inne terytoria okupowane obecnie na Ukrainie przez Rosję jako tereny nierosyjskie będące pod chwilową okupacją rosyjską. Tak więc wszystkie osoby urodzone bądź zamieszkujące na tych terenach i legitymujące się rosyjskim paszportem nie mają prawa otrzymać jakiejkolwiek wizy do żadnego cywilizowanego kraju.
  2. Jeżeli wystąpi sytuacja, że jest bezpośrednie połączenie lotnicze np. Kaliningrad – Istambuł, to samolot startujący z terenów okupowanych lub lecący na tereny okupowane, musi mieć obowiązek międzylądowania w strefie zamkniętej dla transportu lotniczego Federacji Rosyjskiej, w celu identyfikacji i weryfikacji pasażerów.
  3. Gdy pasażerowie będą legitymować się rosyjskim paszportem i będą pochodzić z terenów okupowanych lub nie będą posiadali wizy, to będą wydalani do kraju swojego pochodzenia. Odpłatnie.
  4. Granice z terenami okupowanymi zostaną całkowicie zamknięte i określone mianem kordonu sanitarnego, bez możliwości przewozu i tranzytu jakichkolwiek osób i towarów.

Celem tej metody jest doprowadzenie do uświadomienia okupantom, że jedyną drogą do zmiany swojego statusu w świecie jest zmiana obywatelstwa lub wyzwolenie tych terenów spod rosyjskiej okupacji.

 

foto: wikipedia.org

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Scroll to Top
Przewiń do góry