„Ucz się i pracuj”

Adrian Bieliński

Adrian Bieliński to absolwent Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Starachowicach, który po ukończeniu magisterskich studiów z kryminologii na Uniwersytecie Warszawskim, skierował swoją karierę w stronę sportu. Dziś z powodzeniem prowadzi studio treningowe w Warszawie, gdzie jest trenerem personalnym, a jego kompetencje biznesowe pozwalają mu na prowadzenie również innych przedsięwzięć.

Znany ze swojego zamiłowania do sportu, Bieliński jest także zapalonym podróżnikiem i miłośnikiem literatury. Prywatnie cieszy się życiem rodzinnym jako szczęśliwy mąż i tata.

Dlaczego Nowa Demokracja Tak

W 2014 roku, mieszkańcy Starachowic mieli szczęście, kiedy Marek Materek objął funkcję prezydenta miasta.” mówi Bieliński. „Przemiany, które zaszły pod jego przewodnictwem są imponujące i zdecydowanie poprawiły jakość życia mieszkańców.

„Polska, będąca pięknym krajem, zasługuje na takiego gospodarza, który zadba o nią z troską porównywalną do tej, którą Materek okazał Starachowicom. Marek Materek to doświadczony, transparentny i merytoryczny człowiek. Dlatego jemu powierzam swoje zaufanie.”