R3hjor 2707314515301286304387704292256609293139825n

Mało, ciągle za mało….

Wojna na Ukrainie trwa już ponad dwa tygodnie. Tak bohaterskiej obrony Ukraińców nie spodziewał się chyba nikt! Nie spodziewał się takiej obrony sam agresor. Nie spodziewał się też, że świat się tak mocno połączy w działaniach przeciwko roSSyjskiemu agresorowi. Oczywiście sankcje, dostawy uzbrojenia dla Ukrainy, wzmocnienie wschodniej flanki NATO i…

…. i tyle.

Wszyscy uszczęśliwieni a Ukraina walczy sama! Morderca Putin postraszył bronią jądrową i wszyscy się przestraszyli! Za to car, co chwile sprawdzał na ile mu pozwolą. Używał i używa broni, która jest zakazana, niszczy szkoły, szpitale, całe miasta. Bydło jakie wysłał do Ukrainy strzela do cywili, kradnie, gwałci i morduje, a zachód nadal upaja się, że z roSSi wyszedł właśnie MCDonald’s a i Coca-Cola coś tam, coś tam!

Zaczynamy odnosić wrażenie, że gdyby okupant z symbolem „Z” wszedł na terytorium Litwy, Łotwy czy Estonii, to zamiast zastosować artykuł 5 i uruchomić jednostki NATO, włodarze zachodu by się zadowolili zajęciem kolejnego luksusowego jachtu oligarchy, kumpla cara.

Dziś roSSyjskie wojsko zaczęło bombardowania na zachodzie Ukrainy, co raz bliżej granicy z Polską. Jak podają media, w ramach prowokacji ostrzelano też  tereny wokół białoruskich wiosek, po to żeby do walk oficjalnie już włączyć  wojska kolejnego satrapy. Car wciągnął już w wojnę czeczenów, syryjczyków  i teraz Białorusinów, to nie jest już wojna roSSji na Ukrainie, to wojna wielonarodowościowa przeciw dzielnym Ukraińcom.

Co robi świat? Co robi NATO? Najczęściej robią spotkania i konferencje. Apelujemy do osób  decyzyjnych! Natychmiast podejmijcie decyzję  o działaniu!

Nie namawiamy do ataku na armię „Z” ale rozpocznijcie manewry wojskowe przy wszystkich granicach państw członkowskich,  które są wschodnimi granicami NATO oraz na wodach Morza Czarnego! Zaproście wojska państw, które członkami nie są, np. Finlandii czy Japonii. Niech car i jego towarzysze poczują presję! Będą zmuszeni do rozlokowania wojsk w tych regionach w obawie przed ewentualnym atakiem. Takie działanie da więcej możliwości Ukraińcom. Nie załatwimy tego wizytami nawet samego Prezydenta USA!

Do roboty! Póki nie jest za późno!

 

Ps. Małe litery w wiadomych miejscach nie są błędem. Są wyrazem braku szacunku nie do ludności a do ich przywódców.

 

foto: defence24.pl

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Scroll to Top
Przewiń do góry