Uwolnicniedzwieckiego 1080x1080 (1) kopia

Areszt wydobywczy w wersji pisowskiej

Polska to jest jednak dziwne państwo. Dziwne na wskroś wzdłuż i wszerz. Każdy nowy dzień przynosi nowe koszmary, które mają nas budzić w nocy. I to działa, a my – obywatele – żyjemy w coraz większym niepokoju i w rosnącym gniewie. Zaskoczeni, zniesmaczeni, zniechęceni do polityki i kreowanej przez nią surrealistycznej rzeczywistości.

Doświadczamy tych uczuć z Wami. I pracujemy ciężko, żeby móc wyciągnąć Polskę z tego bagna. I nie przestajemy się dziwić, jaką pokrętną logiką często sprawy się dzieją lub nie.

Nasz przyjaciel i sekretarz Nowej Demokracji TAK, Janusz Niedźwiecki, od czerwca 2021 roku siedzi w areszcie wydobywczym na Służewcu. Niewinny człowiek został pozbawiony wolności i swoich praw obywatelskich na pół roku, bo ktoś w Wydziale Zamiejscowym ABW w Olsztynie Delegatury ABW w Białymstoku pod nadzorem Mazowieckiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie dostał rozkaz, że ma go tam wsadzić. I od pół roku szyje mu się zarzuty i akt oskarżenia. Z politycznego rozkazu.

I żadne, tzw. niezależne i wolne media w Polsce nie chcą się podjąć tego tematu. Dlaczego? Według jakiego patentu?

 

Pokrętna logika państwa działa też w tej konkretnej sprawie. Aparat państwowy z politycznego rozkazu wsadza niewinnego obywatela do „izolatki”, i tylko polskie radio (i inne media powiązane z pis) prowadzą medialną narrację o Januszu. Zachowując kryteria rzetelnego dziennikarstwa, zapraszają i umożliwiają konfrontację obu stronom narracji.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią audycji, w której nasz Przewodniczący, Piotr Chmielowski, były poseł na Sejm, rozmawia z prowadzącym red. Nisztorem o Januszu i śledztwie, jakie się rzekomo toczy przeciw niemu.

Niezależne i wolne media? Gdzie Wy jesteście? Niewinny człowiek siedzi w pisowskim areszcie!!!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Scroll to Top
Przewiń do góry